پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - آتش سوزی در ارتفاعات "کوه هرم" شهرستان لارستان بطور کامل مهار گردید.
اوقات شرعي
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

بازدید : 70 20 خرداد 1398 ساعت 19:3 شماره :60611
با تلاش بی وقفه نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان لارستان
آتش سوزی در ارتفاعات "کوه هرم" شهرستان لارستان بطور کامل مهار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس با تلاش بی وقفه نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان لارستان  آتش سوزی ارتفاعات کوه هرم این شهرستان بطور کامل مهار شد. 

منصور رضایی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان لارستان در گفتگوی تلفنی بااعلام این خبر گفت:به دلیل صعب‌العبور بودن ارتفاعات این منطقه، تراکم بالای پوشش گیاهی، گرمای هوا و شدت باد عملیات مهار آتش به سختی انجام گرفت که خوشبختانه با کمک و همراهی نیروهای مردمی در کنار نیروهای منابع طبیعی این حریق در ساعات اولیه کنترل و مهار گردید.

وی در تشریح وقوع این حريق گفت: این آتش سوزی ساعت 3 بعداز ظهر دیروز آغاز و سرانجام با تلاش نیروهای مردمی و منابع طبیعی حوالی نیمه شب گذشته به طور کامل مهار شد.گفتنی است در این آتش سوزی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان لارستان درحین انجام عملیات اطفای حریق در ارتفاعات از ناحیه مچ پا و کمر مجروح و به بیمارستان انتقال یافت.لازم به ذکر است هنوز گزارش دقیقی از علت حریق و یا خسارت آن در دسترس نیست و اطلاعات این آتش سوزی پس از بررسی وکارشناسی دقیق اعلام خواهد شد.

شهرستان لارستان به مركزيت لار در فاصله 378 كيلومتري جنوب شيراز قرار دارد.

 

 

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :