پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - لباس افتخاری یگان حفاظت از منابع طبیعی(جنگلبانی) به فرماندار شهرستان رستم اعطاء شد.
اوقات شرعي
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

بازدید : 132 9 خرداد 1398 ساعت 13:8 شماره :60343
فرماندار شهرستان رستم حافظ افتخاری منابع طبیعی شد.
لباس افتخاری یگان حفاظت از منابع طبیعی(جنگلبانی) به فرماندار شهرستان رستم اعطاء شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان رستم به عنوان فرمانده افتخاری یگان حفاظت ازمنابع طبیعی این شهرستان معرفی و ملبس به لباس مقدس یگان حفاظت منابع طبیعی گردید.

مسعود گودرزی با اعلام این خبر گفت:این عنوان درراستای همکاری ها و تعامل خوب فرمانداری در تمامی بخشهای حفاظت از اراضی ملی شهرستان رستم و به پیشنهاد اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان به وی اعطا شده است.

سید ابوطالب حسینی فرماندار رستم در این جلسه ، برتن داشتن لباس پاسداری از طبیعت را افتخاری بزرگ برای خود خواند و با اشاره به تلاشهای خستگی ناپذیر نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی درحفاظت و پاسداری از این منابع ارزشمند گفت: لباس یگان حفاظت از منابع طبیعی ارزشمند و نمایانگر وابستگي ما نسبت به حفظ انفال و منابع ارزشمند طبيعي است چراکه یقینا مفاهیم و فرهنگ طبیعت محوری و حفاظت از عرصه ها به وسیله آن به جامعه منتقل خواهد شد. وی ظرفیت نیروهای افتخاری و تشکلهای مردمی در راستای حفاظت مشارکتی از عرصه های منابع طبیعی را اصل مهم در توسعه و احیاء این عرصه ها عنوان کرد و افزود: جنگلبانان سرمایه های مهم و با ارزش منابع طبیعی هستند که همه ما باید قدردان زحماتشان باشیم.

حسینی با اشاره به استفاده از توان مردم برای حراست از منابع طبیعی افزود: رسالت حفاظت از منابع طبیعی رسالت سنگینی است و در این راستا کلیه دستگاههای دولتی و لشکری،بخشداریها،دهیاران و شهرداریها در کنار گروههای مردمی باید با منابع طبیعی در تعامل باشند.

در ادامه مسعود گودرزی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان رستم نیز ضمن اشاره به فعالیتها و اقدامات پیشگیرانه درجهت حفاظت از اراضی ملی شهرستان گفت: با تکیه بر نیروی های اندک نمیتوان رسالت‌های سنگین این حوزه را دنبال کرد و انتظار ما از دیگر دستگاهها و نهادهای زیربط اینست که در مسائلی که نیاز به همکاری با نیروهای یگان حفاظت است حمایت همه جانبه داشته باشد.وی لباس یگان حفاظت از منابع طبیعی را نماد اقتدار این نیروها عنوان و خاطرنشان کرد: نیروی های زحمتکش ودلسوز یگان حفاظت از منابع طبیعی همواره با تلاشهای شبانه روزی خود علي رغم کمبود امکانات و تجهیزات با تمام توان و آمادگی کامل و در اوج صلابت و قدرت از حریم منابع طبیعی حفاظت می کنند.

گفتنی است: در خاتمه لباس یگان حفاظت از منابع طبیعی(جنگلبانی) به فرماندار شهرستان رستم اعطاء و وی به صورت نمادین این لباس مقدس را بر تن کرد.

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :