پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حضور مدیرکل و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه . معاون امور فرهنگی و آموزشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی: مردم در حفاظت از منابع طبیعی نقش مهمی دارند.
اوقات شرعي
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

بازدید : 126 17 اسفند 1397 ساعت 16:17 شماره :57869
در سومین روز از هفته منابع طبیعی
حضور مدیرکل و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه . معاون امور فرهنگی و آموزشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی: مردم در حفاظت از منابع طبیعی نقش مهمی دارند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری فارس و حجت الاسلام یارمحمودی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل با اتفاق جمعی از همکاران در نماز جمعه ظهر دیروز شرکت کردند.  

 حجت الاسلام شاهمرادیان معاون امور فرهنگی و آموزشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی در این مراسم معنوی و با شکوه قبل از خطبه های نماز جمعه ضمن ایراد سخنانی پیرامون منابع طبیعی و ارزشهای بیشمار آن در جامعه خواستار حفظ و نگهداری از عرصه های منابع ملی و نیز جلو گیری از تخریب جنگلها و مراتع استان شدند.ایشان ضمن تاکید بر تداوم ترویج فرهنگ درختکاری و مراقبت از آن از مردم فهیم  و طبیعت دوست استان پهناور فارس خواستند تا در پاسداشت این میراث گرانبها و ارزشمند الهی کوشا باشند.حجت الاسلام شاهمرادیان با اشاره به اینکه ضرورت تبديل فرهنگ منابع طبيعي به معارف عمومي بایستی در دستور کار قرار گیرد تصريح كرد: بايد همه مردم و مسئولان كشور در راستاي اهميت حفظ و نگهداري منابع طبيعي با فرهنگ عمومي آن آشنا شده و براي احياء و بهره‌برداري درست از آن تلاش کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :