پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کسب مقام سوم کشوری در مسابقات فرهنگی ورزشی سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور توسط تیم فوتسال اداره کل منابع طبیعی استان فارس
اوقات شرعي
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

بازدید : 135 18 بهمن 1397 11:4 شماره :56673
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی و گرامیداشت هفته منابع طبیعی
کسب مقام سوم کشوری در مسابقات فرهنگی ورزشی سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور توسط تیم فوتسال اداره کل منابع طبیعی استان فارس

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی فارس مسابقات فوتسال دومین جشنواره فرهنگی ورزشی سازمان جنگلها،مراتع وآبخیزداری کشور بین کارکنان ادارات منابع طبیعی کشور برگزار و تیم فوتسال منابع طبیعی استان فارس موفق به کسب مقام سوم گردید.

مرحله نهایی این مسابقات به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی و گرامیداشت هفته منابع طبیعی به میزبانی سازمان جنگلها،مراتع وآبخیزداری کشور در تهران  برگزارشد.

غلامعلی آقابابایی مسئول تربیت بدنی اداره کل منابع طبیعی فارس با بیان اینکه دور مقدماتی این مسابقات با حضور  33 تیم  از سراسر کشور و بصورت دوره ای برگزار شد اظهار داشت: در دور مقدماتی تیم ها در قالب 7 گروه  به صورت رفت و برگشت به رقابت پرداختند  و در نهایت از هر گروه تیم اول  و بهترین تیم دوم  تیم از مجموع 33 تیم به دور یک هشتم صعود کردند . در این مرحله که به میزبانی لرستان و تهران برگزار گردید تیم های صعود کننده بصورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های استان فارس ، اردبیل ، لرستان و چهارمحال و بختیاری به دور نهایی صعود کردند . وی در ادامه افزود: مرحله پایانی این رقابت ها به میزبانی سازمان جنگلها در تهران برگزار گردید که تیم فوتسال اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس در یک دیدار نزدیک و نفس گیر مغلوب تیم  قدرتمند اردبیل شد  اما در دیدار رده بندی با شکست تیم لرستان به مقام سوم کشوری این دوره از رقابت ها دست یافت . شایان ذکر است که فینال این رقابت ها ب نیز بین تیم های اردبیل و چهارمحال و بختیاری برگزار که در نهایت تیم فوتسال منابع طبیعی اردبیل به  مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت .

آقابابایی با بیان اینکه تیم های حاضر در این مسابقات از برترین های استانها بودنداظهارداشت: همه تیم ها با آمادگی کامل پا به میدان گذاشته بودند که این مساله باعث شد تا سطح مسابقات تا حد چشمگیری افزایش یابد.وی ضمن تقدیر از مسئولان و دست اندرکاران برگزاری این مسابقات و نیز تلاش تک تک بازیکنان تیم فوتسال فارس اظهارامیدواری کرد:با گسترش فعالیتهای ورزشی این تیم دراینده ای نزدیک شاهد افتخارآفرینیهای بیشتر درمیادین ورزشی باشیم.

ترکیب تیم فوتسال  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس در این دوره از رقابت ها آقایان حمیدسلیمانی،سعید قائدی،حمید حسن لی،سعید بهرامی،مهدی یزدان پناه ،محمد محمدی،محمد شیبانی ،رضا ناصری،محمد حسن نصیری،نعمت اله قلعه نویی،ٌعلی یزدان پناه(کاپیتان تیم) و با سرپرستی و مربیگری غلامعلی آقابابایی  .

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :