پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه هماهنگی با پیمانکاران منتخب پروژه های سازه ای آبخیزداری با اعتباری بالغ بر 21 میلیاردو 700 میلیون تومان توسط 20 شرکت پیمانکاری منتخب در مناقصه برگزار شد.
اوقات شرعي
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

بازدید : 223 27 شهريور 1397 ساعت 13:27 شماره :51997
آغاز عملیات اجرایی پروژه های بزرگ سازه ای آبخیزداری با اعتبار بالغ بر 21 میلیاردتومان
جلسه هماهنگی با پیمانکاران منتخب پروژه های سازه ای آبخیزداری با اعتباری بالغ بر 21 میلیاردو 700 میلیون تومان توسط 20 شرکت پیمانکاری منتخب در مناقصه برگزار شد.

 

text-kashida:10%'>به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس جلسه توجیهی هماهنگی با 20 شرکت منتخب پیمانکاری در اجرای پروژه های سازه ای و بیولوژیک آبخیزداری برگزار شد.علی جواهری معاون فنی آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس گفت:این جلسه با هدف ضرورت توجه به کیفیت و سرعت فعالیتها در بازده زمانی تعیین شده با بهره گیری از اکیپ های کاری ،اعمال نظارت بهینه برفعالیت پیمانکاران مجری پروژ ه های اجرایی و استفاده از تجهیزات و ابزار آلات ماشینی و صنعتی در احداث پروژه های خاکی ونیز تقویت و بهبود مستند سازی پروژه هاو فرآیندهای اجرایی آنها تشکیل شده است .

text-kashida:10%'>وی گفت: ارائه اطلاعات کافی به پیمانکاران در خصوص چگونگی و جزئیات اجرای دقیق پروژه ها مسئله بسیار مهمی است و آنان می توانند با صرفه جویی در هزینه ها و در کم ترین زمان ممکن در راستای اجرای اهداف پروژه ها گام بردارند.جواهری با اشاره به تعامل دوطرفه بین مجموعه منابع طبیعی و پیمانکاران پروژه های آبخیزداری اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف تشکیل این جلسات بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات و ابهامات موجود در مسیر اجرای پروژه هاست تا پیمانکاران در طول اجرای پروژه با مشکل مواجه نشوند.

text-kashida:10%'>معاون فنی آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی فارس همچنین ضمن تاکید بربهبود روند اجرای پروژه های آبخیزداری براساس تصمیمات گرفته شده در جلسات اظهار امیدواری کرد: پیمانکاران پروژه ها بتوانند کلیه تعهدات مندرج در پیمان و قراردادخود را به نحو احسن تا پایان آذر ماه سال جاری اجرا نمایند. وی در ادامه با تاکید بر رعایت چهارجوب های فنی ، ضوابط و استانداردهای لازم درعملیات و تسریع در اجرای فعالیت پروژه های واقع در شهرستانهای سردسیرو نیز اتمام به موقع پروژه ها بر انضباط کاری، سرعت عملیات اجرائی و کیفیت اجرای آنها تاکید کرد.

text-kashida:10%'>جهانگیر طیبی رئیس اداره اموراجرایی آبخیزداری هم در این جلسه در نحوه اجرا ی کار و استفاده از دستورالعمل های اجرایی مطابق با نقشه ها و دستورالعمل های لازم و نحوه اجرای کیفی هرچه سریعتر پروژه ها در حداقل زمان ممکنه با پیمانکاران مباحثی ایراد نمود.

text-kashida:10%'>در جلسه پس ار بحث و بررسی مسائل ، مشکلات و نواقص احتمالی در اجرای پروژه ها از سوی پیمانکاران، مقرر شد كليه مراحل عمليات مرحله به مرحله ارائه و جهت بررسي و تاييد به اداره کل ارائه گردد.

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :