پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مدیر کل منابع طبیعی فارس: کاهش چشمگیر آتش سوزی عرصه های ملی در سال جاری
اوقات شرعي
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

بازدید : 210 11 شهريور 1397 ساعت 9:1 شماره :51520
برپایی جشن عیدغدیر در اداره کل منابع طبیعی فارس
مدیر کل منابع طبیعی فارس: کاهش چشمگیر آتش سوزی عرصه های ملی در سال جاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس همزمان با جشن باشکوه عید غدیر ، همایش اخلاق اداری از دیدگاه امام علی (ع) با حضورمسئول حوزه نمایندگی  ولی فقیه در جهاد کشاورزی فارس ،مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس ،معاونان و کلیه کارکنان منابع طبیعی در سالن آمفی تئاتر این اداره کل  برگزار شد.

مهرزاد بوستانی مدیر کل منابع طبیعی فارس در این مراسم ضمن تبریک این روز فرخنده، با اشاره به فضائل اخلاقی امیر المومنین حضرت علی (ع) گفت: مولای متقیان بهترین الگوی جامعه اسلامی در داشتن فضائلی چون علم ،عمل، تواضع ، ادب، صداقت و امانتداری است. وی با اشاره به تأکید امیرمومنان به رعایت اصول اخلاقی در رفتار با مردم افزود:در برخورد با مراجعین باید به فراخور شخصیت و میزان آگاهی افراد با آنان برخورد نمود تا حس اعتماد و رضایتمندی آنان از نحوه ارائه خدمات افزایش یابد. مدیر کل منابع طبیعی فارس در ادامه خاطرنشان کرد:به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقای رضایت مندی آنان میز خدمت با حضور کارشناسان اداره کل از چند ماه اخیر تاکنون باحضور نیروهای آموزش‌دیده در این اداره کل تشکیل شده است. وی گفت:امیدواریم با پیگیری و جدیتی که درکارکنان پر تلاش این اداره کل وجود دارد شاهد اجرای دقیق و مطلوب این طرح باشیم.وی  تصریح کرد: بر اساس ارزیابی دستگاههای اجرایی در زمینه خدمت رسانی بهتر از طریق میزخدمت، اداره کل منابع طبیعی فارس به عنوان یکی از دستگاه های برتر در جشنواره شهیدرجایی معرفی شد. وی در بخش دیگری از صحبتهای خود با ابراز خرسندی از نتایج ثمر بخش اقدامات نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستانها در کنترل و مهار آتش سوزی های امسال در عرصه های طبیعی استان گفت: خوشبختانه میزان آتش‌سوزی در سال جاری نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است و این امر در گروه تلاش و مشارکت مردم و همکاری بسیار خوب دستگاه قضایی و سایر نهادهاست.

حجت الاسلام بحرانی مسئول حوزه  نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی فارس نیز در این مراسم ضمن برشمردن فضائل وسیره حضرت علی (ع) در دوعرصه خانواده ومحیط اجتماعی گفت: ایشان در بحرانی‌ترین و سخت‌ترین شرایط همواره پایبند به اخلاق مداری و رعایت اصول اخلاقی درزندگی بودند. وی ضمن اشاره به تأکید حضرت علی (ع) بر صراحت و صداقت کاری مسوولان افزود: با جستجو در سیره حضرت علی (ع) می توان مسئله اخلاق را به عنوان اصل حاکم بر زندگی فردی، اجتماعی، سیاسی و مدیریتی ایشان دریافت.مسئول حوزه نماینگی ولی فقیه در سازمان جهاد در ادامه به سخنان پند آموز آن حضرت در خصوص آثار سوء حب و دلبستگی به دنیا اشاره و اظهار داشت: در بسیاری از اندرزهای ایشان از زیورهای دنیا به عنوان عامل اصلی تباهی و فساد انسان یاد شده است. وی افزود: علت بسیاری از گناهان دنیا حب و دوستی به دنیاست و انسان باید مراقب باشد که حب دنیا بر او غلبه نشود.

درپایان این مراسم  از آزادگان سرافزار جنگ تحمیلی شاغل و بازنشسته در اداره کل منابع طبیعی فارس تجلیل شد.

شایان ذکر است در این مراسم برنامه‌های متنوعی همچون مدیحه‌سرایی و مولودی‌خوانی و قرعه کشی اجرا شد.

  

  

  

  

  

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :